Birželio 8 d. 11.00 val. pradedama vaikų vasaros užimtumo programa, kurią parengė Juozo Naujalio memorialinis muziejus kartu su Raudondvario biblioteka. Įvadinis renginys į teminį vasaros užsiėmimų ciklą ,,Žolynų paslaptys“ – vaistažolių maišelių siuvimas, supažindinimas su vaistinių augalų gydomosiomis savybėmis, jų rinkimu, džiovinimo įpatumais. Užsiėmimas vyks Juozo Naujalio memorialiniame muziejuje, o jį ves tautodailininkė Nijolė Būrienė ir žolininkė Angelė Masiulionienė. Visus moksleivius kviečiame aktyviai dalyvauti.

Programos tikslas: supažindinti vaikus su augalų įvairove, skatinti juos domėtis, rinkti informaciją internete, kūrybiškai sukomponuoti surinktus ir išdžiovintus augalus į herbariumus, mokėti pažinti ir nupiešti augalus, žinoti jų gydomąsias savybes, kurti pasakojimus apie augalų daromus stebuklus, aktualizuoti tautodailininkės N.Būrienės muziejui padovanotos ,,Žiniuonių“ kolekcijos sąsajas su mus supančia gamta.

Birželio 29 d.11.00 val. kviečiame moksleivius mokytis iš surinktų ir sudžiovintų augalų daryti herbariumą, piešti augalus gamtoje, juos aprašyti, skaityti pasakas apie atskirų augalų atsiradimą. Užsiėmimas vyks Juozo Naujalio memorialiniame muziejuje, o jį ves muziejaus specialistė A. Liškauskienė. Visus moksleivius kviečiame aktyviai dalyvauti.