Priekabų nuoma – paslauga, kurią siūlo degalinės, ratų remonto įmonės. Tai jiems yra papildomas pajamų šaltinis. Juk jeigu priekabos reikia tik kelis kartus per metus, tuomet neapsimoka jos pirkti, nes priekaba taip pat reikalauja priežiūros: ją reikia apdrausti, atlikti techninę apžiūrą. Taip pat svarbu turėti vietą, kur būtų galima priekabą laikyti. Gyvenant nuosavame name, ši problema neiškyla, tačiau daugiabučių gyventojams tai yra labai aktuali problema. Laikui bėgant priekabą reikės perdažyti, nes ji neišvengiamai pradės rūdyti. Todėl, kaip jau minėjau, priekabų nuoma yra puiki išeitis tiems žmonėms, kuriems jos prireikia retai. Juk techninė apžiūra, draudimas ir kiti su priekabos priežiūra susiję dalykai atims ne tik nemažai laiko, bet ir pareikalaus daugiau ar mažiau išlaidų. Žinoma, jeigu priekaba reikalinga dažnai, tuomet ją nuomotis kiekvieną kartą, kai tik prireikia, nėra protinga ir finansiškai naudinga.

Tokiu atveju geriausias sprendimas yra įsigyti naują ar naudotą priekabą.
Išsinuomojus priekabą, dažniausiai ji nėra tausojama, nėra vertinama ir saugoma taip, kaip sava. Atsiranda „gudruolių“, kurie sukeičia padangas ar sukabinimo įtaisus, t.y. kokybiškus nuima ir pasilieka sau, o įdeda nekokybiškus. Norėdami apsisaugoti nuo tokių sukčiavimų, kai kurie priekabų nuomotojai padangas žymi specialiais dažais, sukabinimo įtaisų varžtai netgi plombuojami. Visa tai daroma tam , kad išnuomota priekaba po naudojimo grįžtų neperdirbta. Priekabos, skirtos nuomoti, turi būti techniškai tvarkingos, apdraustos bei saugios naudoti.
Priekabų būna įvairių dydžių ir įvairios paskirties: skirtų automobiliams, valtims, žirgams vežti ir t.t. Dar viena priekabų rūšis yra priekabos-šaldytuvai. Jos yra pritaikytos vežti greitai gendančius produktus. Būna ir universalesnių priekabų, skirtų pervežti kelių tipų krovinius.

Pavyzdžiui, ta pati priekaba gali būti tinkama pervežti ir baldus ar kitus lengvesnius daiktus, ir automobilį. Automobiliams pervežti skirtos priekabos turi specialius užvažiavimus, kuriais automobilis įvažiuoja į priekabą. Jeigu Jums reikia pervežti smulkesnius, lengvesnius bei žemesnius krovinius, tuomet neverta nuomotis didelės talpos, aukštos priekabos. Taip sutaupysite pinigų, nes mažesnės talpos ir aukščio priekabos nuomos kaina bus mažesnė.